ONLINE BAŞVURU

Kanada Vizesi Hakkında

Kuzey Amerika Kıtası’nın en kuzeyindeki ülkedir. 10 eyalet ve 3 bölgeden oluşan Kanada anayasal monarşi ile yönetilmektedir. Frankofon ve İngiliz Milletler Topluluğu’na bağlı olan Kanada dünyanın en geniş ikinci ülkesidir.  Sloganı “Denizden denize kadar!”dır.
Toronto, Vancouver, Montreal, Calgary, Ottawa, Quebec City, Edmonton, Victoria, Niagara Şelaleleri ve Whistler Kanada’da mutlaka görmeniz gereken başlıca yerlerdendir.       
Kanada aynı zamanda dil okulu ve yaz okulu imkanlarıyla öğrencileri de karşılamaktadır.
Bunlar ilginizi çekiyorsa aşağıdaki linkten vize başvurusu için gereken belgeleri öğrenip ICEP WORLD vize danışmanlık ile iletişime geçebilirsiniz.

KANADA VİZESİ


Turist Vizesi:

En az 6 ay süreli verilir.

Ziyaretçi Öğrenci Vizesi:

Maksimum 6 ay süreyle eğitim planlaması yapmış öğrencilerin alması gereken vize türüdür. Süresi uzatılabilen bir vize değildir.

Kanada Öğrenci Vizesi:

6 ay ve üzeri eğitim almayı planlayan öğrencilerin alması gereken vize türüdür. Öğrencilik durumunun devamı söz konusu olduğunda, başvuru yapılır ve ilgili makamlarca vize süresi uzatılabilir. 

Not: Vize başvuru aşamasında, kişinin kendisinin vize başvuru merkezine gitmesine gerek yoktur; www.vizebasvururehberi.com vize danışmanları sizin için vize başvurusunda bulunabilir.

Kanada Vize Başvuru Merkezleri:
Ankara Kanada Vize Başvuru MerkeziKavaklıdere Mahallesi Atatürk 
Bulvarı No:154 Çankaya / Ankara, Türkiye 

İstanbul Kanada Vize Başvuru Merkezi, Cumhuriyet Caddesi Kök Apt. No:193 
Şişli / İstanbul Türkiye
Çağrı Merkezi: +90 212 373 58 07