ONLINE BAŞVURU

İngiltere Vizesi Hakkında

İngiltere, Birleşik Krallık’taki dört ülkeden en büyüğü ve merkezi olanı olduğundan bugün çoğumuz diğer ülkelerin adını tahminen sayabileceğimiz halde İngiltere adına gayet alışkınız. Resmi marşı olmayan İngiltere Birleşik Krallık’ın resmi marşı olan God Save the Queen’i söylemektedir. Sloganı “Tanrı ve Hakkım.”dır.
Londra, Windsor Castle, Stonehenge, Bath, Royal Pavillion, Canterbury, Polperro, Glen Nevis, Peak District ve York İngiltere’ye olur da giderseniz es geçmemeniz gereken yerlerden.
İngiltere tabii ki dil öğrenmek isteyenler için de önerilecek ilk ülke oluyor. Artık tüm dünyada ortak olarak konuşulan İngilizce’yi de öğrenmek için en güzel yer İngiltere. 100ün üzerinde dil okulu ve yaz okulu imkanlarıyla da öğrencilere de kapılarını kapatmıyor.
Vize ücreti de sadece 141 USD olan İngiltere’ye seyahat sizin de ilginizi çekiyor ise aşağıdaki linke tek bir tık ile vize başvurusu için gereken evrakları öğrenebilir, ICEP WORLD vize danışmanlık ile iletişime geçerek tüm sorularınızla ilgili bilgi edinebilirsiniz. İyi yolculuklar!


İngiltere Vize

Turist Vizesi:

En kısa 6 ay süre ile verilen ingiltere turist vizesi, daha sonraki başvurularda bir, iki ya da 5 yıllık süre ile de verilmektedir.

Öğrenci Ziyaretçi İngiltere Vizesi :

6 ay ve daha kısa süreli seçilen eğitimlerde başvurulan öğrenci vizesidir. Genellikle dil okullarına giden öğrencilerin tercih ettiği bir ingiltere vize türüdür. Bu vize türü uzatılamaz.

Uzatılmış Öğrenci Ziyaretçi Vizesi :

Öğrenci ziyaretçi vizesinden tek farkı vize süresinin 6 aydan daha fazla olmasıdır. En az 6 ay en fazla da 11 aylık eğitimlerde başvurulan öğrenci vizesidir. Uzun dönem dil okullarına kayıt yaptıran öğrencilerin tercih ettiği ingiltere vize türüdür. Öğrenci ziyaretçi vizesi gibi uzatılamayan vizedir.

Tier 4 Vizesi :

Uzatılabilen tek eğitim vizesidir. Genelde Üniversite, Master ya da Doktora yapan öğrencilerin tercih ettiği bir ingiltere vize türüdür. Diğer öğrenci vizelerinden farklı olarak İngilizce seviyesinin iyi olması beklenir. IELTS sınavının sonucu vize dosyasına konulan en önemli evraklardan biridir.

Randevu Alımı : www.vizebasvururehberi.com  ingiltere vize danışmanlarımız tarafından gerçekleştirilecektir. Danışman arkadaşlarımız uygun olan gün ve saat için size yardımcı olacaklardır. Randevu ücreti bulunmamaktadır.

Önemli hatırlatma  !!  ;  İngiltere Konsolosluğuna vize başvurusu yapılırken aciliyeti olan başvuru sahipleri konsolosluğun PRIORITY SERVICE uygulamasından faydalanabilirler. Bu servise başvuru yapan vize başvuru sahiplerinin dosyaları normal başvurulara göre oldukça kısa sürede sonuçlandırılmaktadır. Bu uygulama 200 TL ekstra ücrete sahiptir ve is amaçlı vize başvuru sahiplerini ve son 5 yıl içinde İngiltere, Amerika, Avustralya, Canada veya Yeni Zelanda ya giriş yapmış olan başvuru sahiplerini kapsamaktadır !!!

İngiltere Vize Ücretleri :

İngiltere Konsolosluğu web sitesine kredi kartı bilgileri girilerek yapılır. www.vizebasvururehberi.com ingiltere vize danışmanlık tarafından ingiltere vize başvuru formunuzun tamamlanması akabinde gerçekleştirilecektir.