ONLINE BAŞVURU

Avustralya Vizesi Genel Bilgi

AVUSTRALYA
Avustralya Okyanusya kıtasının en büyük ülkesi olmakla birlikte Hint Okyanusu ve Büyük Okyanus arasında uzanır. Avustralya’nın hiçbir ülkeye kıyısı yoktur ve bu nedenle Dünya’nın en büyük adası ve en küçük kıtası olarak bilinir. Bir çok doğal ve insan yapımı güzelliğe sahip Avustralya’daki Hamilton Adası, Cennet hitabı olarak görülür.
Kültür düzeyi de çok yüksek olan Avustralya, yirminci yüzyılın en büyük yazarlarından sayılan Patrick White ve daha birçok yazara ev sahipliği yapmanın yanında AC/DC, INXS gibi müzik gruplarının da çıkış noktası olmuştur.
Avustralya, evden biraz uzaklaşmak, dünyanın tamamen farklı bir yerini görmek isteyenler için çekiciliğini bir an kaybetmezken, gezmeye hiç niyeti olmayan insanları bile yola düşürecek güzelliklere sahip.
Sidney, Melbourne, Brisbane, Adelaide, Perth, Cairns, Hobart, Noosa, Canberra, Surfers Paradise ve Darwin uzayıp gidecek bu listenin sadece ilk birkaç ismi.
Avustralya ayrıca, turistik vize alamayacak yaştakiler için çok sayıda dil okulu ve ders dışı aktivitelerle de ilgi çeken yaz okulu imkanlarıyla her yaştan insanın ilgisini çekiyor.
Eğer bütün bunlar ilginizi çekiyorsa, Avustralya vize ücretinin yalnızca 130AUD olduğunu öğrenmek de hoşunuza gidecektir. Size vize işlemlerinizin her aşamasında yardımcı olacak ICEP WORLD vize danışmanlık ile iletişime geçmeden önce lütfen aşağıdaki linke tek bir tık ile vize başvurusu için gereken evrakları öğrenip hazırlayın. İyi eğlenceler!


Avustralya Vizesi

Avustralya’nın karmaşık ve zorlu bir vize süreci vardır. Bu sebeple www.vizebasvururehberi.com vize  danışmanlarımız tarafından alacağınız profesyonel bir destek, oldukça yardımcı olacaktır.

Turist Vizesi:

Avustralya’da tatil yapmak, eş dost akraba ziyareti için ya da gezi amaçlı verilen vize türüdür. En fazla 12 ay verilmektedir. Turist vizesi Avustralya’da iken başka bir vize türüne çevrilemez.

Öğrenci Vizesi :

Avustralya öğrenci vizesi, uzun dönem giden öğrenciler için orada çalışma imkanı vermektedir. Haftada 20 saat çalışma izini verilen ülkede, öğrencinin herhangi bir eğitim kurumuna haftada en az 30 ders eğitim alacakmış gibi kayıt yaptırması gerekmektedir.

Avustralya Konsolosluğu
MNG Binası, Uğur Mumcu Caddesi No:88, Kat: 7 Gaziosmanpaşa,
Ankara, Türkiye
Tel: +90 312 459 9500