ONLINE BAŞVURU

Vize Başvuru Rehberi Hakkında

www.vizebasvururehberi.com , Türkiye‘de kurulmuş ilk yurtdışı eğitim acentalarından biri olan ICEP WORLD yurtdışı eğitimin deneyimli vize danışmanlık kadrosu tarafından İngiltere vize, Amerika Vize, Kanada vize, Schengen Vize, İspanya Vize, Almanya Vize başvurusu, Fransa Vize İşlemleri ve İtalya Vize işlemlerini sorunsuz bir şekilde hazırlanması ve sonuçlandırılması amacıyla kurulmuştur.

Sektörde 1986’dan beri hizmet vermeye devam eden ICEP WORLD, Türkiye’deki bütün Konsolosluk ve Elçiliklerinin bulunduğu İstanbul – Ankara- İzmir şehirlerindeki ofisleri dışında Eskişehir ve Denizli Ofisleri ile birlikte toplamda beş ofisi ve yurtdışı ofisleri – Londra , San Francisco ile yurtdışı eğitim ve vize başvurusu konusunda yirmi sekiz yıllık bir vize danışmanlık tecrübesine sahiptir.

Vize başvurusu ve vize başvuru süreci ;


Pasaport işlemleri, vize ücretleri, vize formlarının eksiksiz ve doğru doldurulması , gidilecek ülkeye göre değişen vize ücretleri , tercüme edilecek evrakların hazırlanması , seyahat sağlık sigortası , uçak bileti ve otel rezervasyonları gibi pek çok unsuru bünyesinde barındırır.

Vize başvuru süreci, her ülkeye göre farklılık gösteren bir süreç olup pek çok detayı içerir. Bu süreçte vizebasvururehberi.com deneyimli kadrosu ile sizlere profesyonel vize danışmanlık hizmeti vermek üzere her zaman yanınızda olacaktır. Vize nasıl alınır gibi sorularla kafanızı karıştırmadan, sonuca ulaşırsınız.